PROSTY EKSPERYMENT

ukazujący zastosowanie prawa Pascal'a dla produkcji czystej energii

Autor: Zygmunt Orłowski

Wszystkie obrazki należy wydrukować i położyć je na stole.Nie należy starać się zrozumieć tego eksperymentu.

Wystarczy zapamiętanie.

index html

 

Wystarczy nie dopuścić do uzyskania dolnego martwego punktu i do górnego martwego punktu. To jest możliwe odpowiednio operując zaworami . Zapraszam do:

http://www.nets.pl/~metozor/czysta_energia.html

 

Beletrystyczny opis tego doświadczenia był wielokrotnie przedstawiany wyższym uczelniom technicznym, instytutom naukowym i t.p. Nikt nie zdobył się na powtórzenie tego eksperymentu. Jeżeli eksperyment nie jest zgodny z dogmatem- to znaczy, że eksperyment jest fałszywy, ponieważ podważa prawdziwość dogmatu o nazwie: "prawo zachowania energii."

W przeszłości istnieły następujące dogmaty:

1/ nasza Ziemia była środkiem wszechświata;

2/nasza Ziemia była płaska;

3/ nasza Ziemia nie posiadała ruchu obrotowego;

4/ ksieżyc naszej Ziemi był kryształowa kulą;

5/ atom był najmniejszą, niepodzielną cząstką materii;

6/ masy nie mozna było inisestwić;

7/masy nie mozna było stworzyć;

8/ nie można było zamienić jednego pierwiastka w inny.

Obecnie takim "świętym" dogmatem jest dogmat o energii. Aby obalić" święte" dogmaty wymienione w punktach 1 - 8, koniecznym było przeprowadzanie wielu doswiadczeń przy pomocy dość złożonej aparatury. Energię można tworzyć. Wystarczy powtórzyć powyżej ukazane bardzo proste i niekosztowne doświadczenie i pomyśleć . Maszyna zdolna do tworzenia czystej i bezpłatnej energii jest opisana / obrazki i komentarze/ na

http://www.nets.pl/~metozor/czysta_energia.html


Powyżej ukazane doświadczenie także podważa tak zwane prawo zachowania energii na obrazku 13.Tutaj wielkość momentu prostującego zależy od wielkości realizatora przy jednoczesnym zastosowaniu inicjatora o określonej i stałej dość skromnej wartości. W jaki sposób powstaje energia / moment prostujący / dużego modelu jeżeli inicjator dysponuje bardzo skromnym potencjałem energii, wyrażonym tylko wysokością słupa wody? UWAGA!W trakcie powtórzenia eksperymentu, zawsze będzie się wydalać na zewnątrz pewna ilość wody z rurki inicjatora. Spowodowane jest to wymiarami dźwigni równoramiennej zastosowanej w eksperymencie. Usunięcie tej dolegliwości można znaleść:
otwierając GOOGle; metozor; index of metozor, odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości dot. przedstawionego na powyżej ukazanych obrazkach przedstawiających eksperyment p.t. PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE PRAWA PASCAL'A DLA UZYSKIWANIA CZYSTEJ ENERGII.
Zygmunt Orłowski , Gdynia,grudzień 2006

metozor@nets.pl